Květnová spotřeba

Během května jsem se v drogeriích párkrát rozšoupla :D. Musím ovšem říct, že jsem měla i štěstí na super výhodné akce, které nešlo minout bez povšimnutí. A občas jsem si prostě jen potřebovala udělat radost :-). Dnes to však (bohužel) bude o výrobcích spotřebovaných, kterých se mi tento měsíc sešlo jen pár.

Hydratační tělové mléko, Garnier jsem dostala od mamky a je určeno pro „velmi dehydratovanou pokožku“. Má příjemnou lehce nasládlou vůni. Díky gelovité konzistenci se velice dobře roztírá a rychle vsakuje – na kůži po něm ale zůstává trošku ulepený pocit. Mně osobně to zas tak moc nevadí, protože na druhou stranu mléko zase báječně hydratuje. Pokožka je po namazání heboučká a jemná a tento efekt přetrvá poměrně dlouho. Mléko slibuje hydrataci po 24 hodin, což můžu potvrdit. Výrobek obsahuje 5% hydro – urea, unikátní hydratační látku, která váže vodu v pokožce. Snad jedinou výhradu mám k obalu. Je to problém všech tělových mlék od Garnieru – možná ta flaštička hezky vypadá v koupelně, ale výrobek se z ní dostává mimořádně blbě. Přestože je obal ještě z poloviny plný, musíte při vymačkávání mléka z tuby vyvinout značné úsilí. Víčko je navíc kulaté, takže nemůžete flaštičku ani postavit vzhůru nohama. To je velký nedostatek, za který ode mě Garnier dostává mínusový bod :(.

kvetnova_spotreba_3

Dětský krém, Babydream
Nejedná se tak úplně o mou spotřebu – krém jsem si dovezla do KM a mamka mi na něj potají chodila :D!!! Nicméně předtím jsem ho docela dlouho používala i já a byla jsem s ním opravdu spokojená, takže ji docela chápu :D. Krém je určený na dětskou pokožku, kterou by měl ochraňovat před nepřízní počasí (chladem, větrem a vlhkostí). Obsahuje avokádový olej a panthenol a naopak v něm nenajdete žádná barviva, minerální oleje ani konzervační látky. Krém je skutečně velmi hutný a vyživující, takže výsledkem nemůže být nic jiného, než pleť… no jako dětská prdelka :-). Pokud hledáte věrného společníka do chladného počasí, můžu jedině doporučit! Výrobek seženete v Rossmannovi a stojí okolo 30 peněz.

kvetnova_spotreba_2

Pleťová voda stahující póry, Amica
Ano, zase tu máme menší retro, minule mi to nestačilo :D. Faktem je, že tyto mini-lahvičky, respektive jejich obsah, se strašně rychle mine. Ale co se dá dělat, když výběr je v Tetě tak chabý a do DMka se mi v KM nikdy nechce, pokud nemám zrovna cestu přes město :(. Co bych řekla k výrobku – je to ztělesněný alkohol :D. Radila bych k pleťové vodě příliš nečichat a obloukem se vyhnout očnímu okolí – pak to bude ok. Pleť vám krásně vyčistí, ale také vysuší, takže namazat se krémem je poté nutnost. Za dodržení těchto kroků není co vodě vytknout, ale složením to asi bude pěkný driják, kterým své pleti nemám chuť příliš často ubližovat. Nicméně na doma do KM dobrý, žejo ;-)…

kvetnova_spotreba_4

Vichy vzorečky
Na závěr tu mám malý tip – i když teď už asi trochu s křížkem po funuse. Ještě tak měsíc zpátky probíhala na oficiálních stránkách Vichy akce, při níž jste se mohli zaregistrovat a jít si do partnerské lékárny zdarma vyzvednout toto roztomilé balení s pěti vzorečky pleťových krémů. Balení se mi moc líbí, ale jinak musím říct, že mě značka Vichy nijak neohromuje a všechno, co jsem dosud ve formě vzorečků vyzkoušela, mi přišlo spíš průměrné. Ale třeba máte někdo pozitivnější zkušenost :-).

kvetnova_spotreba_4

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *