Rudy Linka Trio, 18.11.2012, Brno

Měsíc se s měsícem sešel a my vyrazili na další porci nedělního jazzu – tentokrát na věhlasného Rudyho Linku! A bylo to tak skvělé, že se to prostě vůbec nedá popsat slovy – Rudyho zkrátka musíte vidět a slyšet na vlastní oči a uši. Až bude mít někde poblíž koncert, rozhodně si ho nenechte ujít. A pro jistotu si rezervujte vstupenky dopředu, jako my ;-). V Alterně totiž bylo i tentokrát natřískáno. Poučeni minulou zkušeností dorazili jsme tentokrát se zhruba hodinovým předstihem a Žánek s Nezdař už nám zahřívali místa na baru :-).

Na rozdíl od minulého jazzu mi Rudy Linka přišel mnohem poslouchatelnější a celkově jsem si ho po hudební stránce víc užila. A když přidal jako poslední song na rozloučenou úžasnou předělávku For No One od Beatles, získal si mě definitivně :-)!! Báječní byli i jeho spoluhráči. Navíc je Rudy nejen skvělý hudebník, ale i vypravěč, který své vystoupení tu a tam proloží nějakou tou veselou historkou či vtipnou průpovídkou ;-). Prostě parádní koncert po všech směrech.

Nu a na závěr poslední malá perlička z večera. Nevěřili byste, jaké asociace může v mužích vyvolat nevinná holčičí debata o silikonových košíčcích… Aby bylo jasno, bavily jsme se s Nezdař o pečení muffinů :D!

Pro zájemce Rudy Linka coby host v Show Jana Krause:

3 komentáře u „Rudy Linka Trio, 18.11.2012, Brno“

  1. Jsem ráda, že na nějakou dobrou muziku je narváno. Rudy Linka má roztomilý americký přízvuk. 🙂
    Vsadila bych se, že si tu asociaci umím představit…

  2. Jojo, ten přízvuk se mi na něm taky moc líbil :-)!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *