Podzim v obrazech

To jsem celá já – hrát si s photoshopem, když mě čeká spousta jiné, důležitější práce. Na druhou stranu, tento podzim byl štědrý na spoustu hezkých momentů, tak proč se o ně nepodělit :-)… Ignorujíce blížící se konec světa, pořídila jsem si u Vágnera krásný a prosluněný diář na příští rok, který, jak doufám, bude krásný a prosluněný neméně. O jazzových koncertech v Alterně, kterých jsme se účastnili, už jste si tu na blogu mohli přečíst. A vtipné nálepky na banány jsem našla při úklidu krámů v šuplíku. Kdysi jsme si je s Pepou odnesly z nákupu v Interspaaru. Uznejte, že jsou prostě super :D!

Vzpomněla si na nás s pohledem také naše kamarádka Mendy z Taiwanu. Její pozdravy jsou vždycky strašně roztomilé – minule zapomněla na obálku připsat naše příjmení – napsala prostě jen Jana a Petr :D. Každopádně nám pohled došel. Nejspíš jsme jediní nositelé těchto jmen v baráku :D…

No a na závěr nějaké ty dobroty. Vyrazili jsme na svatomartinské hody, ale protože husičku měli všude docela drahou, užili jsme si alespoň víno a vynikající husí paštiku. V takovéto konkurenci mé špenátové karbanátky samozřejmě nemohou obstát :D…

4 komentáře u „Podzim v obrazech“

  1. Taky se těším, až si pořídím diář!!! Letos plánuju s Malým Mikulášem. Zítra jdu lovit…

  2. Tak šťastný lov :-)! Já původně ani neměla v plánu si ho kupovat, ale když jsem sháněla materiál na výrobu vánočních dárků pro vás s Pavčou, tak mě nějak praštil do očí a nemohla jsem bez něj prostě odejít :D. A teď doma se mi líbí snad ještě víc než v tom obchodě O:-)

  3. No, já už to mám dokonce i hotový :D… Teď se jen modlím, ať na DoGala neotisknou návod dřív, než vám to stihnu předat :D!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *