Záříjová kosmetika

Po víkendové akci na všechny Nivea výrobky s 50% slevou mám do drogerií na pěkně dlouhou dobu vstup zakázán :D…

Krém na ruce s olivovým olejem, Helios Herb

Tento krém na ruce byl opravdu přešlap a jsem velmi ráda, že ho můžu konečně zahrnout do spotřebovaných výrobků. Ne že by byl až tak tragicky nepoužitelný, ale jeho parfemace byla jedním slovem PŘÍŠERNÁ. Tak moc, že ani nevím, k čemu bych ji přirovnala. Navíc na rukou zanechává takový lehce oslizlý povlak :P. Je ovšem pravda, že ruce hezky zjemní a docela slušně i hydratuje. Pokud bych opomenula parfemaci a v nějakém zatmění mysli si chtěla pořídit tento výrobek znovu, stačí jediný pohled na seznam složení a je mi jasné, že „nikdy víc“…

zarijova_kosmetika_1

Tělové mléko Granátové jablko, Bione Cosmetics

Na českou kosmetiku Bione už tu jednou byla pochvalná recenze a dnes se ve chvále bude pokračovat :-). Na první pohled vás obalem asi příliš neupoutá (přiznejme si, že působí dost oldschoolově a pokud si nelibujete v retru, nejspíš ji v drogerii bez zájmu přejdete – což by bylo v případě tohoto tělového mléka opravdu škoda. Balení je skutečně poctivé, celých 500 ml, takže vám vydrží fakt dlouho. Na cestování se pravda moc nehodí… Tělové mléko voní nádherně sladce po granátovém jablku, ale zároveň je to vůně, která se vám nezprotiví. Na zadní straně obalu si můžete přečíst velmi podrobné povídání o výrobku i sympaticky krátké složení, kterému snad ani není co vytknout. Žádné parabeny, žádné silikony, ropné produkty ani barviva. Mléko má tekutější konzistenci, takže se lehce roztírá a dobře vstřebává. Hydrataci hodnotím taky na jedničku. Co dodat – sympatický výrobek, který nemůžu než doporučit :-)!!

srpnova_kosmetika_13

Šampon pro lesklé vlasy, Yves Rocher

Tento šampon jsem ulovila v nějaké YR akci, takže mě vyšel snad ani ne na pade. Pocitově mi nepřipadá v ničem lepší, než klasické šampony z drogerie. Má docela příjemnou květinovou vůni a vlasům by měl dodat lesk. Většího lesku jsem si tedy opravdu nevšimla, každopádně vlasy působily zdravě a hebce. Obsahuje extrakt z bio měsíčku a slibuje absenci silikonů, parabenů a barviv. Složení stoprocentně přírodní sice není, ale šampon jako takový je docela fajn a pokud se zase vyskytne v nějaké příjemné akci, klidně po něm sáhnu znovu.

srpnova_kosmetika_10

Deodorant Romantic Moments, Fa

Za běžného provozu není tenhle deodorant úplně špatnou záležitostí, ale ve stresových situacích opět těžce selhává, a to znamená, že už mu druhou šanci rozhodně nedám. Voní sladce květinově, což taky úplně nevyhledávám, ale byla bych ochotná mu to odpustit, kdyby aspoň fungoval tak, jak má. Slíbená 48h deo ochrana je vyloženě výsměchem do tváře spotřebiteli…

srpnova_kosmetika_8

Tělové mléko Delicacy, Oriflame

Kosmetické dárky od Pepy vždy potěší :-). Tohle tělové mléko se mi velice hodilo na dovolenou, protože má krásně praktickou velikost a navíc velmi skladnou krabičku. Krém má máslovitou konzistenci, takže se s ním výborně pracuje, snadno se roztírá a výborně hydratuje. Voní dost sladce, ale musím říct, že ta vůně mi celkem sedla a ani se mi po čase nezprotivila, jak se mi u podobných vůni nezřídka stává. Složení není tak špatné, jak jsem čekala, i když nějaký ten silikon a paraben se tam vyskytne. Celkově ale docela příjemné překvapení od značky, kterou jsem už roky v koupelně neměla.

zarijova_kosmetika_2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *