V Koryčanech

Onehdy jsem se tu zmínila, že jednu prázdninovou neděli jsme strávili na výletě v Koryčanech u Franty na chatě. A protože jsem dnes stahovala fotky do počítače, rozhodla jsem se, že se podělím o pár snímků.

Koryčany jsou moje srdcovka a místo, kde se vždycky ráda vykoupu v kašně (haha) :D… Protentokrát se koupel nekonala – od rána to totiž vypadalo na pěkný déšť. Byla jsem docela překvapená, jak jsou Koryčany od Brna blízko – je to dokonce blíž než k nám domů :D. Za hodinku jsme už byli na místě, přivítali se s Frantou a jeho rodinou a taky s naší novou čtyřnohou kamarádkou Terezkou :-). Terezka se s námi skamarádila velmi rychle. Stačilo, aby párkrát zahřmělo, a už jsem ji měla na klíně :D. Chudinka se celá klepala strachy a hledala u mě úkryt.

Janie a posera :)
Janie a posera 🙂

Během poledne počasí nevypadalo moc příznivě. Docela vydatně pršelo. Naštěstí jsme s sebou přivezli nějaké hry, a tak jsme si dlouhou chvíli, než se počasí umoudří, krátili hazardem O:-)…

Dostihy a sázky
Dostihy a sázky

…a dobrým jídlem :-)…

Obídek
Obídek

A počasí se skutečně umoudřilo :-)! Sotva jsme si vyhráli a najedli se, mraky se roztrhaly a vykouklo sluníčko. A tak jsme teda vyrazili ven… Na Cimburk, kam jsme původně měli namířeno, jsme nakonec nedošli (je to daleko :D). V půlce cesty jsme to otočili a vrátili se, protože už bylo docela pozdě a nechtěli jsme se hnát. Dostali jsme ale od Franty fotoškolení, a tak jsme vám aspoň mohli novým přístrojem zmapovat, jak krásně tam teď v létě je.

Našli jsme kešku :)!
Našli jsme kešku :)!
No fakt :)!
No fakt :)!
Vyvenčili jsme se :)
Vyvenčili jsme se 🙂
Potkali jsme hlemýždě
Potkali jsme hlemýždě
A takhle krásně tam bylo :)
A takhle krásně tam bylo 🙂
Bodláčí
Bodláčí
Po zelené...
Po zelené...
A nakonec ještě jednou Terezka, protože je taaaak roztomilá O:)!
A nakonec ještě jednou Terezka, protože je taaaak roztomilá O:)!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *