Snídáme s Mixit

Dneska to bude trošku reklama, ale dobré české nápady se musí podporovat ;-)! Popravdě řečeno nejsem moc snídaňový typ. Vím, že to není zdravé, ale nejsem prostě poránu schopná dostat do sebe nějaké pořádné jídlo. Leda tehdy, když vstávám pozdě, ale tomu už se neříká snídaně, že… Odjakživa jsem ale velkým příznivcem cereálií a müsli, na gymplu jsem je konzumovala opravdu ve velkém a už několik let jsem hrdým členem Emco clubu :D… Müsli a jogurt/mlíko+med jsou nesmrtelnou kombinací, a když nemám ve skříni pikslu cereálií, jsem nesvá :D.

I proto mě moc potěšilo, když jsem letos dostala k narozeninám balíček z Mixitu. Věřím, že Mixit.cz už dneska všichni dobře znáte – poslední dobou jeho reklamy docela zahltily internetový svět a ti z vás, kteří rádi sledují pořad České televize „Den D“, určitě zaznamenali existenci tohoto zajímavého projektu také tam.

Mixit je postaven na nápadu namíchat si svou vlastní směs müsli z široké nabídky surovin (cereálního základu, sušeného ovoce, oříšků a dalších dobrot). Všechny suroviny jsou kvalitní a jejich jednotlivý poměr si můžete sami určit, o čemž si můžete nechat u běžného müsli v obchodě jen zdát. Můžete si namíchat také bezlepkovou nebo bio směs. A teď to (skoro) nejlepší :D! Müsli vám přijde v úžasném recyklovatelném tubusu, jehož design se pravidelně obměňuje – já dostala tento retro oranžový :-)…

Při objednávce si také můžete svou směs pojmenovat a váš zvolený název najdete pak zezadu přilepený na tubusu včetně složení celé směsi. Kdyby vás to zajímalo „Jančin pamlsek“ 😀 obsahuje: brusinky, datle, mandlové plátky, pistácie, polštářky plněné mléčnou čokoládou (áááách O:)), kakaové extrudované kuličky, kokosové lupínky, ovesné a ječné vločky, cukr, kakao, mléko, vanilku, sojový lecitin a žlutý meloun bez cukru a síry. Mně osobně se projekt Mixit moc líbí a už dlouho jsem ho chtěla vyzkoušet. Musím pochválit také jejich webové stránky, které jsou moc hezké, vtipné a intuitivní, takže objednávku zvládne každá lama. Müsli je o něco dražší, než to, které běžně koupíte v obchodě, ale na druhou stranu je kvalitnější, je přesně takové, jaké máte rádi a je ho i větší množství. Po celé republice je už 12 odběrových míst (v Brně ho najdete ve zdravé výživě na Údolní).

Co vy a Mixit? Znáte? Snídáte? Zbožňujete :)?

2 komentáře u „Snídáme s Mixit“

  1. To mě hrozně zaujalo. Poslední dobou snídám müsli s jogurtem. Ale nejsem tak zkušenej pojídač cereálií, tak nevím jestli bych si je zvládla sama namíchat. Jen vím, že v nich nemám moc ráda rozinky. Ty se lepí na zuby.

  2. Mixit prodává už i hotové namíchané směsi, ale namíchat si to sama je podle mě větší dobrodružství :-). Já mám v müsli moc ráda sušené ovoce a pak cokoliv čokoládového O:)…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *