Prosincové úlovky

Tak tu máme poslední DROGa – úlovky roku 2011. Nechť nám tedy nový rok přinese nejméně stejnou nálož povrchního štěstí… a o moc víc příjemných zážitků trvalejšího charakteru :-)!

Zpěvňující tělové mléko s koenzymem Q10 Isana – tělové mléko má poměrně řídkou, vodovou konzistenci. To mi příliš nevyhovuje, mám radši hutnější mléka, která líp hydratují – obzvlášť teď v zimě, kdy mám pokožku ještě víc přesušenou než normálně. Po natření si nepřipadám nějak extrémně ulepená, ale ocenila bych přecejen, kdyby se krém vstřebával rychleji. O nějakých zpevňujících účincích myslím ani nemůže být řeč :-). Podtrženo sečteno tohle mléko byla spíš taková nouzovka, která poslouží, ale neohromí.

Dlouhotrvajíc tužka na oči Essence, odstín 01 Black – a máme tu další díl z cyklu „Hledání dokonalé tužky“ 😎 … Potřebovala jsem nějakou měkkou, ale pokud možno nerozmazávající se tužku na spodní linku a tahle mi tak nějak celkově „padla do oka“ :D. Po nějaké době pravidelného používání ovšem bohužel musím říct, že ta, co jsem měla od Essence předtím, byla lepší – měkčí a černější. Možná mám jen nějaký vadný kus, ale zkrátka mi příjde, že tužka moc dobře a sytě nemaluje a proč se jí říká „dlouhotrvající“, to je mi tedy opravdovou záhadou, protože když se ráno namaluji, linky jsou ty tam snad ještě než stačím dojít do školy :D… Na druhou stranu se ale dobře osvědčila při silvestrovské párty, kdy jsem v převleku za pavoučí ženu celý večer trávila s efektní černou pavučinkou namalovanou na tváři – a nerozmazala se! Péťa si tužkou vyrobil rovněž velmi působivý make-up :D… takže přecejen úplně špatná není; příště se ale poohlédnu zase po nějaké jiné.

Šampon Balea Professional – v zimě mě vlasy vždycky trochu trápí, a proto jsem se rozhodla pořídit jim do tohoto náročného období nějaký „zdravý“ šampon. V DMku mě zaujala nová řada Balea šamponů, které neobsahují silikony, a tak jsem zvolila ten z oranžové řady – určený pro vlnité vlasy. Musím říct, že za tu cenu (asi 40 korun :-O) jsem byla docela mile překvapená – šampon má klasickou konzistenci a jemnou nevtíravou vůni a vlasy si po jeho použití taky docela libují – minimálně už v chladném zimním počasí tolik neplihnou a působí zdravějším dojmem.


Pleťová maska „malinový koktejl“ HaM – opět jsem neodolala a zavítala do HaM. Původně nakupovat vánoční dárky O:-). Když jsem ulovila maličkost, kterou jsem tam měla vyhlídnutou pro Nezdař, nějak mimovolně jsem skončila u stojánku s maskama a… tady vidíte, jak to dopadlo 8-). Naštěstí jsem zjistila, že je to asi poslední HaM maska, kterou jsem ještě nevyzkoušela, takže už mě aspoň nebudou dál pokoušet :D. No a jaká je? Klasicky nádherně voňavá – opravdu obsahuje hotový ovocný koktejl – maliny, mango, meruňku, broskev a granátové jablko. Má krémovou konzistenci, takže se dobře nanáší a na obličeji postupně zasychá a tuhne. Smývá se ale dobře (rozhodně lépe než ta čokoládová) a obličej zanechává opravdu viditelně vyčištěný a hladký.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *