Pár slov na úvod…

Rozhodla jsem se, že dříve než se definitivně odeberu do školy za účelem dozvědět se zase trochu víc o obchodním právu, napíšu aspoň pár úvodních řádků do svého fungl nového blogísku :D…Mít svůj blog je poslední dobou jaksi podezřele módní záležitost, takže jsem nakonec podlehla i já…již potřetí ve svém životě :). Mé předchozí blogové pokusy bohužel ztroskotaly na nedostatku času, chuti a čtenářů. A navíc jsem je stejně využívala jen k úklidu v šuplíku, kde jsem léta schraňovala opsané pasáže ze svých oblíbených knížek, a na blogu se mi je konečně podařilo trochu utřídit. Možná v tomhle „úklidu“ budu pokračovat i nadále; hlavně chci ale na tomto místě začít zachycovat svoje postřehy, akce a vůbec zážitky svého barvitého studentského života, abych měla v důchodě co číst a na co vzpomínat O:-) !

Tak doufám, že to bude čtivé, že to případné čtenáře, kteří sem náhodou zabloudí, bude bavit, a hlavně že bude dost času na to psaní…no nic, mám takový dojem, že nestíhám už teď :D…prozatím se loučím a mizím do školy !

7 komentářů u „Pár slov na úvod…“

  1. Děkuju za pochvalu blogísku, udělal mi ho jeden moc šikovný pán O:-)…a ten pták nahoře, to je skutečně Strnad obecný (latinsky Emberiza citrinela) 😀 !!!

  2. Design je vskutku luxusní, veselý a celkově navozující příjemnou atmosféru.. A co teprve ten obsah 🙂

  3. Zkouska spamu! Ahoj Jani, zkousim jestli funguje ten antispam, tak kdyztak tuhle zpravu pak mazni. S pozdravem Peta Hroznys Jestrab z Pribrami :*

  4. Ahoj Janicko, krany blog, proc, ale pisi, prosimte barvicka na tvych vlasech, konkretne ted myslim ty fotky z Českého Ráje, copak je to za barvičku z těch co používáš? děkuji
    Daniela

  5. Děkuju :-), už asi rok a půl barvím vlasy hennou, konkrétně je to odstín „měděná červená“ a tady v kosmetické rubrice o ní někde určitě najdeš bližší info.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *