Happy birthday, Paul!

Konečně jsem se rozhoupala k tomu, abych založila na blogu novou rubriku… a vlastně se upřímně divím, proč jsem ji nevytvořila už dávno! Vždyť dlouhý čas byli Beatles mým poznávacím znamením a hlavní specializací, přečetla jsem kdejakou biografii a věděla jsem o nich všecko :D… Ty znalosti časem trochu vybledly. A „můj“ Beatle Paul dnes tedy slaví 70tiny! Sama bych si na to sotva vzpomněla, kdybych o víkendu neotevřela noviny. S tím vydáním se vynořila také spousta vzpomínek –  na sešit plný vystřižených novinových článků, dnes ležící na dně skříně, na kazety (chápete, kazety :D!), na které už dlouho sedá prach, nemluvě o VHSkách s koncertem Back to the World, skleněný přívěsek s Paulovým jménem od Pavči, diskuzní fórum na brouci.com (ano, pořád funguje :-)!) a nadšené sledování klipů na STV v pořadu Staré, ale hity (tvrdé časy bez stálého připojení k internetu a youtube :D…). Mimo to si vždycky na svou starou mánii vzpomenu ve chvíli, kdy někomu s uzarděním diktuju svou emailovou adresu :D…

Tak tedy všechno nejlepší, Paule. Doufám, že i přes svůj požehnaný věk dáš světu ještě několik hitů a mně pár romantických slaďáků, protože ty tvoje mám i po těch letech prostě nejradši ;-)!

3 komentáře u „Happy birthday, Paul!“

 1. Já si hned říkala, že týhle rubriky bych si přece všimla, kdyby tady byla. 😀
  Byly jsme jednu dobu fakt mega fanynky. Co to začalo? Ty sis psala deníky, možná si vzpomeneš. Já jen vím, že v sekundě jsem je ještě neposlouchala.
  Je zajímavý, jak spousta těch artefaktů fakt tak rychle zestárla. Třeba ty sešity s textama… Kdo by to dnes s netem dělal, že?
  Možná by se u mě na blogu taky našlo něco k tématu. 😀 Kdyžtak přihodím odkaz. 😀
  Z toho co mě drží dodnes – placky, trička a na každý vánoce si nechávám nadělit jedno originální album. 🙂

 2. U mě osobně slovenská hitparáda Sedmička, kde jsem se zamilovala do Let It Be, to vím jistě :D. To byl rok 2001. Články jsem původně začala sbírat kvůli sešitům, kam jsme si psaly texty – ty mám taky ještě někde doma zahrabané :D! Dneska už je to samozřejmě pasé, všecko se dá najít na netu, klipy a písničky na youtube, filmy postahovat z torrentů… ale mělo to své kouzlo a bylo to mnohem „dobrodružnější“, než by to bylo v dnešní době :D!
  P.S. Dneska vařím v Beatles-zástěře :D!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *