Dubnové kosmetické vychytávky

DROGa tento měsíc slaví první narozeniny, takže jí všichni zazpíváme „happy birthday“ a podíváme se, co se nám letos na jaře urodilo nového v koupelně :D…

Pleťová voda na mastnou a problematickou pleť AB Cosmetics
Neděste se, moje pleť zůstává i nadále smíšená, ale tuhle pleťovku jsem dostala od maminky, které zapomněla, že doma už dávno nemá puberťáka :D. Kupodivu ale musím říct, že k pokožce je voda šetrná a nevysušuje ji o nic víc, než lecjaké jiné přípravky na můj typ pleti, co jsem vyzkoušela, takže ji bez výčitek používám. Navíc mám po ní pleť hezky zmatněnou a čistou.

NIVEA krém je stará, dobrá a lety prověřená klasika (poslední dobou mě přešla chuť experimentovat :D), po které jsem nakonec sáhla při hledání nějakého obyčejného nočního krému. Poslední dobou mi hutné krémy moc nevyhovují, ucpávají mi pleť, ikdyž použiju třeba jen maličké množství. Nutno říct, že Nivea se také řadí spíš mezi ty hutnější krémy, ale přesto dala můj obličej neuvěřitelně do kupy a má láska k této značce tím ještě více vzrostla O:). Typicky „čistá“, nevtíravá vůně a roztomilá modrá krabička, která se vleze i do kapsy – musím ještě něco dodávat?

Sprcháč Fa (mučenka + mochyně) je poměrně neutrálním úlovkem. Ikdyž má sprcháč příjemnou ovocnou vůni, kterou mám moc ráda, nijak mě nenadchnul, ale ani neurazil.

A protože toho tento měsíc bylo tak maličko, rozhodla jsem se pro krátké shrnutí uplynulého kosmetického roku, kterému jsem nechtěla věnovat samostatný článek. Vybrala jsem ze všech článků rubriky 9 produktů, které jsem si za posledních 12 měsíců opravdu oblíbila a určitě si je chci do budoucna zase pořídit (případně jsem tak už učinila, když mi došly). Je to zkrátka takové „best of“ DROGa, shrnutí toho mého nej :-). A jaké výrobky jsem tedy vybrala a proč?

  • Parfém Chloé – protože každá z nás chce být občas za dámu O:-).
  • Sprcháč s limetkou YR – protože vůni citrusů já nikdy neodolám :D!
  • Pudr Stay Matte Rimmel – protože krásně zmatňuje, kryje a přitom pořád působí hezky přirozeně – navíc je za hubičku.
  • Čokoládová čistící maska HaM – protože báječně vyčistí pleť a mám chuť ji sníst :D!
  • Krém proti celulitidě Balea – protože při pravidelném používání zkombinovaném se sportem skutečně funguje.
  • Pleťová voda Nivea Pure and Natural – protože žádná jiná pleťová voda mi zatím pleť tak viditelně nevyčistila.
  • Zvláčňující denní krém Nivea – protože je to zatím asi nejlepší krém, který kdy moje pleť okusila.
  • Lak na nehty NYC Chelsea Cherry – protože ho nosím ze všech laků, které mám, nejčastěji a nejraději.
  • Make-up Astor Perfect Stay – protože je to určitě jeden z nejlepších a nejpřirozenějších make-upů mého života, co se týče výdrže, krytí i celkového efektu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *