Dubnová kosmetika

Kousky, které prošly mou koupelnou či kosmetickou taštičkou v průběhu měsíce dubna…

Deodorant Go fresh, Dove

Konečně, po opravdu dlouhé době, jsem kápla na deodorant, který mi vyhovuje a hlavně skutečně funguje proti pocení! A jeho vůně je jedním slovem úžasná – svěží a sladce citrusová! Vyzkoušela jsem variantu s grepfruitem a citronovou trávou. Balení má příjemný design, deodorant je bez alkoholu a nezanechává stopy na oblečení.

unorova_kosmetika_7

Krém na ruce Anti Age, Cien

Po delší době jsem zase zabrousila do Lidlu a odnesla si tento krém na ruce. Chrání před předčasným stárnutím pokožky způsobeným slunečním zářením a zabraňuje tvorbě pigmenotvých skvrn, což je problém, který mě zatím netrápí a tak trochu i pochybuju, že by na něco takového mohl krém vůbec fungovat. Mně každopádně velmi vyhovuje tím, jak se příjemně nanáší, rychle vstřebává a zanechává ruce hezky hladké a vyživené. Není ani moc hutný, což je super. Voní celkem neutrálně, lehce nasládle. Krom nějakého toho silikonu jsem ve složení nic moc závadného nenašla. Až půjdete nakupovat do Lidlu, určitě se po něm mrkněte. Stojí něco okolo 30 Kč.

breznova_kosmetika_2

Sprchový gel Garden of Eden, Avon

Na tomto sprcháči, který jsem dostala před nějakým časem od Luc, mě nejprve upoutala vůně. Je opravdu výrazná a HODNĚ sladká. Za normálních okolností by na mě asi byla sladká až moc… kdybych neměla pocit, že ji odněkud znám. Připomíná mi něco z dětství – možná voňavé fixky, možná parfém naší paní učitelky v první třídě, možná něco úplně jiného. Nedokážu to přesně definovat, ale sprchovat se s tímhle sprcháčem je jako vracet se do dětských let :-).

unorova_kosmetika_2

Tužka na oči, Miss Sporty (odstín 002 Solid)

Po celoživotní věrnosti černým tužkám jsem jednou zatoužila po změně a pořídila si tužku hnědou, která by bleduli mého typu měla lépe barevně sedět. Ačkoliv vlastně žádný rozdíl nepozoruju, nejspíš už u hnědé zůstanu :-). Co se týče tužky samotné, není ničím speciální – přiměřeně měkká s průměrnou výdrží. Nenadchne ani neurazí, ale maluje se s ní celkem dobře. Už teď jsem si ale jistá, že příště se v drogerii porozhlédnu po nějakém jiném kousku.

srpnova_kosmetika_7

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *