DROGa speciál aneb Vyhrála jsem!

Že bych něco vyhrála, to se skutečně nestává příliš často. Popravdě nejsem ani moc soutěživý typ, a tak se soutěží účastním jen málokdy. Tím víc mě překvapilo, že se na mě jednoho pošmourného listopadového dne štěstí přecejen usmálo a paní pošťačka mi přinesla obálku s make-upem a řasenkou značky Gabriella Salvete. A protože tu máme rubriku DROGa, nezůstanete ušetřeni mé recenze :D…

Roztomilý pytlíček s výhrou :-)
Roztomilý pytlíček s výhrou 🙂

Co si budeme povídat – značka Gabriella Salvete pro mě dosud byla synonymem pro lacinou a ne příliš kvalitní dekorativní kosmetiku, jejíž stojan jsem v drogeriích většinou bez zájmu obcházela. Nečekala jsem tedy od jejích produktů žádný velký zázrak. Na druhou stranu nový make-up jsem potřebovala jako sůl, protože ten od Rimmelu, který jste mohli zaznamenat v záříjové DROZe, mi přestal barevně vyhovovat a i po všech dalších stránkách byl děsnej. Dá se tedy říci, že jakýkoliv jiný make-up, který ho zastoupí, ve mně vyvolá nadšení, pokud mi barevně sedne a nebude flekatět a oxidovat na obličeji. V těchto dvou bodech mě nový hydratační make-up Gabriella Salvete (odstín 01 Ivory Warm) nezklamal. Odstín je jako dělaný pro všechny bledule a krásně splynul s mou průsvitnou pletí. Na můj vkus má make-up dost tekutou konzistenci, což samozřejmě znamená, že nemůže poskytnout stoprocentní krytí všech nedostatků. To je asi jediná věc, která mě na něm trochu mrzí – bez korektoru to prostě není ono. Na druhou stranu zas tak úplně špatné to krytí není. Pleť alespoň vypadá krásně přirozeně a ne jako maska. Jak moc je make-up hydratační, to nedokážu posoudit, ale určitě potvrdím, že suchá místa na pleti nezvýrazňuje. Další věc, které jsem se celkem obávala, byla výdrž make-upu na tváři. S tím si ale poradí pudr. Mám takové tušení, že bez něj by to nebyla žádná sláva. Na závěr jen dodám, že make-up obsahuje vysoký podíl vody, a proto je potřeba balení před použitím protřepat. Balení samo o sobě není špatné, ale já osobně mám radši make-upy s pumpičkou, z které se mi lépe dávkuje požadované množství. Tak či tak ale musím říct, že pro mě byl tento výrobek příjemným překvapením a kdybych si ho koupila sama, určitě bych nelitovala.

Hydratační make-up
Hydratační make-up

Asi jste si všimli, že řasenka je kosmetickým produktem, který se v mých DROGa příspěvcích vůbec neobjevuje. Jednoduše proto, že mám své přírodní řasy ráda a přijdou mi hezké i bez zkrášlování, takže řasenku už roky nepoužívám. Když jsem ale na tuto slyšela tolik chvály, rozhodla jsem se, že ji přecejen otestuji.

Diamantová řasenka
Diamantová řasenka

Řasenka Diamante mi připadá docela fajn, i když z mého pohledu neprovádí s mými řasami nějakou razantní změnu. Výsledek působí velmi přirozeně. Pár lidí z mého okolí si ale všimlo, že „mám dnes nějaké pěkné oči“ :D. Řasenka by totiž měla obsahovat diamantový prach, který rozzáří váš pohled :D. Asymetrický gumový kartáček mi naprosto vyhovuje – přijde mi, že díky němu se dají řasy lépe rozčesat a nevytváří se na nich žmolky. Osobně využívám spíš tu kratší část kartáčku, která řasy prodlouží až do nebes. Zahustit je moc nepotřebuji a bojím se, že bych si je slepila, protože tím, jak řasenku normálně nepoužívám, nemám v tom moc cvik a mohla by to být spíš kontraproduktivní snaha :D. Výdrž hodnotím kladně, i když jsem ji zatím nikdy netestovala v náročnějších podmínkách. Četla jsem, že s vlhkým počasím se tahle řasenka moc nekamarádí.

Vzhledem k tomu, jak jsem na řasenky nenáročná a celkově na tomto poli laikem, asi vám moje recenze moc nepomůže :D. Každopádně vím, že hodně lidí si ji chválilo a že jim za tu cenu (asi 150? – nevím jistě) přišla dobrá. Vypadá to tedy, že značka Gabriela Sallvete jde s úrovní produktů nahoru a možná si přecejen zaslouží o trochu více pozornosti.

4 komentáře u „DROGa speciál aneb Vyhrála jsem!“

  1. Gratuluju! 🙂 Všimla jsem si, že GS na sobě nějak zapracovala a darovala tyhle svoje výrobky do soutěží na pár kosmetických blogů, taky jsem na svém oblíbeném (Lili the beauty blogger)soutěžila, ale nic 🙂 Každopádně je to dobrá strategie, jak na sebe upozornit, televizní reklamy jdou zcela mimo mě, ale něčí osobní zkušenost, to je jiná 🙂

  2. Jéé, já mám Lili taky moc ráda – a ten balíček jsem vyhrála právě u ní :)! Jinak souhlasím, že využívání beauty blogů pro propagaci výrobků je skvělá marketingová strategie – sama jsem si už takhle několikrát koupila něco, na co jsem četla pochvalné recenze (třeba věhlasný Dermacol Make-up Cover :D).

  3. Hezky 🙂 Já podle ní začala cvičit 30 days shred a od té doby ji čtu pravidelně 🙂 A ano, taky jsem si ho koupila 😀 (a už úspěšně poslala dál, protože mi bohužel nesedl :))

  4. O tom shredu už jsem taky přemýšlela, ale nevím, jestli bych se dokázala dokopat cvičit úplně každý den. Ale vždycky, když čtu ty její motivační články, tak mám chuť začít se víc hýbat 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *