Červnové úlovky

V červnu nadešel čas zkoušek a s nimi spojeného odměňování. V odměňováni sebe samotné jsem vážně dobrá, ale pravdou zůstává, že je to taky důležitý motivační faktor. Bála jsem se, kolik se mi toho za tenhle měsíc v koupelně nenakupilo, ale nakonec musíte uznat, že to není tak zlé :-). Ano, opravdu nesnáším hromadění věcí :D!

Tužka na oči Essence BlackMania

Co se týče perfektní tužky na oči, nacházím se stále ve stádiu hledání a nenacházení. Na Essence tužky jsem zaslechla celkem chválu, tak jsem se rozhodla to prověřit. Ovšem v obchodě ouha! Essence vyrábí snad dvacet různých druhů tužek, včetně voděodolných :D, tudíž jsem měla trochu dilema, kterou si vybrat. Nakonec jsem sáhla po kousku nazvaném BlackMania. Osobně preferuju spíš měkčí tužky, čím černější – tím lepší. V těchto dvou bodech BlackMania má očekávání nezklamala. S výdrží je to už horší, obzvlášť v těchto parných dnech, ale neznamená to zase, že by se nějak extrémně rozpíjela či rozmazávala. Není špatná, ale určitě budu svou favoritku mezi tužkami hledat vytrvale dál ;-)…


Pleťová voda Nivea (Pure and Natural)

Za jedničku ze zkoušky ze sociálního zabezpečení jsem se rozhodla náležitě se odměnit. Nakonec jsem usoudila, že se rozmazlím nějakým výrobkem, který bych si normálně nekoupila. Protože mi zrovna došla pleťová voda a krém, mé kroky směřovaly najisto k dotyčnému regálu. Značku Nivea si opravdu obyčejně nekupuju, ikdyž musím říct, že patří k tomu nejlepšímu, co jsem kdy na pleť vyzkoušela. S touhle pleťovkou jsem zatím maximálně spokojená. Už dlouho jsem neměla takovou, která by pleť skutečně viditelně vyčistila, je to znát hlavně na čele. Má poněkud nezvyklou vůni a na můj vkus je až moc cítit alkoholem, ale po měsíci používání už to ani nevnímám. 95% ingrediencí by mělo být přírodního původu. Nevím, jestli je to pravda, ale zní to dobře :D. K pleti je voda šetrná a nevysušuje, takže zvedám palec nahoru a doporučuju!

Zvláčňující denní krém Nivea

Spolu s pleťovou vodou jsem si koupila také denní krém s SPF 8 a zvýšenou UVA ochranou, z kterého jsem rovněž nadšená. Je lehoučký, ale zároveň ideálně hydratační, a hodí se i pod make-up.

Tělové mléko Balea s vůní melounu

Jestli sháníte nějaké příjemné tělové mléko na prázdninové cesty, tohle bude to pravé ořechové…teda vlastně melounové 😎 . Jedná se o tradiční letní limitovanou edici značky Balea a voní skutečně svěže, ale pronikavě. Když jsem se s ním poprvé namazala, vešla jsem do pokoje a Péťa sedící na druhé straně místnosti zavětřil a pravil, že tu cítí vodní meloun :D! Normálně by mi tak silná vůně asi vadila, jsem zastáncem spíš těch neutrálnějších, ale na léto je podle mě naprosto ideální, svěže ovocná. Byla jsem i příjemně překvapená, jak hezky hydratuje, a že pokožka je po jejím použití hebká.

Antibakteriální pudr Synergen (odstín 03)

Achjo, to jsem si zas jednou naběhla. Došel mi můj nejmilejší pudr od Manhattanu, a tak jsem vyrazila do drogérky pro nový. Bohužel neměli odstín, který jsem potřebovala, ale zahlídla jsem tam podobný pudr od značky Synergen. Ve stejné krabičce, se stejným aplikátorem – zkrátka úplně identický. Napadlo mě, že by nemusel být o nic horší než pudr, který normálně používám. Doma mě ale čekalo veliké zklamání. Jednak ani nejsvětlejší odstín úplně nekoresponduje s přirozeným odstínem mojí pleti. A za druhé dělá na obličeji mapy, strašně špatně se aplikuje – ať už štětcem nebo přiloženým houbičkovým aplikátorem. Už nikdy více :(!!!

Lak na nehty NYC (odstín č. 131 Chelsea Cherry)

Věřte tomu nebo ne – nikdy jsem neměla na nehtech červený lak! Ani sama nevím proč, možná mi ta barva připadala příliš vulgární a evokující holky od Mulinový růže :D. Poté, co jsem úspěšně zdolala zkoušku z trestního práva (ano, ze zvláštní části jsem si vytáhla sexuální delikty, konkrétně prostituci ohrožující mravní vývoj mládeže 8-)), usoudila jsem, že už jsem velká holka a můžu odhodit stud. Odhodlaně jsem nakráčela do Rossmana a odnesla si svůj první k***a lak :D! A jsem z něj celkem nadšená. Je to opravdu taková poměrně řvavá studená červená, ale vypadá skvěle – na ruce i na noze. Měl by být navíc dlouhotrvající a vydržet bez poškození až týden. To je jako obvykle dost nadsazené, ale myslím, že nějakých 5 dnů mi hezký vydržel. Navíc je ho za málo peněz nějakých 10ml.

Antibakteriální gel na ruce ISANA MED

No a na závěr tu mám věcičku, bez které už nedám ránu. Vláčím ji do školy, do menzy, na výlety a je to neocenitelná pomůcka taky při geocachingu. Likviduje 99% bakterií. Nu, budeme tomu věřit :-)…

2 komentáře u „Červnové úlovky“

  1. Nechceš mi ty peníze, co cpeš měsíčně do drogerie, radši dát? Uložila bych ti je a příští rok můžeme jet na cestu kolem světa… 😀

  2. Nééé, nezbyla by mi na světě žádná radost :D…dobře, kecám, ale když já všechny ty věci opravu POTŘEBUJU :D!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *