Červnová kosmetika

Jak jste si už jistě stačili všimnout, blog má od minulého týdne zbrusu nový design. Ten starý ptačí už byl přece jen trochu out, i když jsem ho měla moc ráda. Za nový kabátek vděčím Péťovi, který mi prakticky přes noc přichystal toto báječné překvapení. (Děkujuuu!) Snad se vám tu bude i nadále líbit :-). A teď už se od zkrášleného blogu přesuneme k těm mým kosmetickým „zkrášlovadlům“…

Řasenka Super Shock, Avon (odstín Black)

Jak jsem již kdysi psala, u řasenek moc nejsem schopná posoudit jejich kvalitu – ať použiju jakoukoliv, moje řasy vypadají vždycky víceméně stejně dobře. Tuto řasenku jsem dostala nějaký ten rok zpátky k Vánocům – můžete si povšimnout rozkošného obalu se stromečkem z limitované vánoční edice. Řasenka má poměrně bytelný kulatý kartáček s hustými štětinkami. Mně osobně se asi lépe pracuje s těmi menšími kartáčky, které dokáží nabarvit i každou miniřasu, nicméně výsledný efekt je opravdu moc hezký a výrazný. Řasenka se odličuje naprosto bez problémů – voděodolnost nepatří k jejím silným stránkám. Celkově tento kousek hodnotím pozitivně a klidně bych mu ve své výbavě dekorativní kosmetiky udělala zase místo.

srpnova_kosmetika_12

Tekuté linky, Miss Sporty (odstín 001 Miaowww Black)

Tyto oční linky v roztomilém kočičím obalu mě ve výsledku celkem zklamaly. Především mi dělal problém příliš tlustý hrot tužky – pokud si chcete namalovat opravdu tenké jemné linky, s touto tužkou se vám to s největší pravděpodobností nepodaří. Ani s barvou jsem nebyla moc spokojená – od očních linek očekávám intenzivní černočernou, tohle byla ale spíš taková světlá šedočerná. Pochválit můžu alespoň výdrž – linky se za celý den na oku ani nehnou. Ale to je pro mě prostě trochu málo. Lov nejlepších očních linek tedy pokračuje dál…

prosincova_kosmetika_11

Tělové mléko „Happy Shape“, Synergen

Hned na úvod můžu říct, že největším plusem tohoto výrobku je jeho veliké ekonomické balení a nízká cena. V ostatních ohledech je to spíše průměr. Mléko má tekutější konzistenci, docela lepí a nijak zvlášť intenzivně nehydratuje. Upřímně řečeno mi ani moc nevoní – má takovou nasládlou nevýraznou parfemaci. Výrobek obsahuje bambucké máslo a kofein a slibuje vypnutí a zpevnění pokožky. Tyhle sliby vždycky beru spíš s rezervou – poctivému pohybu se nic nevyrovná :-). Každopádně abychom to zakončili něčím pozitivím – složení je celkem nezávadné a hlavně bez parabenů. Za 50 Kč dostanete celkem adekvátní kvalitu, ale určitě existují mnohem lepší tělová mléka v podobné cenové hladině.

dubnova_kosmetika_1

Sprchový gel, Playboy

Dárek od Luc. Jedná se o sprcháč s líbivou nasládlou, ale jinak víceméně unisexovou vůní. Pění jako blázen. A to je asi tak to nejzásadnější, co byste o něm měli vědět :-).

prosincova_kosmetika_5

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *