Březnové úlovky

V tomto měsíci to byla koukám trochu Balea smršť, ale co naplat :D. Balea je moje velmi oblíbená značka už spoustu let, některé výrobky mám ráda moc, jiné méně, co mám však nejradši jsou jejich příznivé ceny, které nikdy nezatíží peněženku :-). To víte, tisk a svázání diplomky taky něco stojí :D… Příští měsíc slaví rubrika DROGa roční výročí své existence, proto budu muset do příště vymyslet místo „úlovků“ nějaký nový název článků na příští rok. Přijímám návrhy :D…

Mono oční stíny Maybelline MNY (odstín 213) – stíny jsem si koupila naposled snad ještě někdy na gymplu :D. Mám jednu velkou a jednu menší paletku z Avonu, které mi nejspíš vydrží až do důchodu, takže ani do budoucna nákup neplánuji. Co mi ale v obou paletkách chybělo, byl nějaký jemný růžový odstín. V Rossmanovi mě zaujaly tyhle maličké mono stíny  z kolekce MNY. Odstín jsem si v reálu představovala o malinko teplejší a víc pigmentovaný, ale obecně jsem s poměrem cena-výkon docela spokojená.

Antibakteriální gel Marks and Spencer – myslím, že to už je dneska pro většinu z nás naprosto nepostradatelná věcička, alespoň já už bez něj nedám ránu. Tento gel z MaS by měl být s vůní citronu, mně osobně ovšem na rozdíl od jiných drogérkových gelů docela smrdí :/. Každopádně důležitější je to, jestli funguje, a tomu věřím :-). Má moc roztomilý obal :-).

Čistící ubrousky Balea na suchou a citlivou pleť jsem si koupila na lyžovačku a pár dní v Příbrami, abych s sebou nemusela tahat odličovadla. A byla jsem docela překvapená, že vážně fungovaly tak, jak měly. Ubrousky jsou na první pohled něčím napuštěné, takže jsem se bála, že mi zmastí pleť, ale nakonec to bylo v klidu. Asi by ani nebylo nutné po nich ještě natřít pleť krémem, nevysušují, make-up pěkně odstraní, jsou bez alkoholu i bez parfemace… i přes všechny klady bych si je ale na doma nekoupila, protože jsem zvyklá na odličovací mléka a mám pořád pocit, že nic jiného make-up a nečistoty z pleti tak dobře a dokonale neodstraní. Na cestování je to ale naprostá vychytávka a nechápu, jak jsem bez nich doteď mohla žít :D!

Tělové máslo Mango Balea – nákup tohoto tělového másla si nedokážu vysvětlit ničím jiným, než že jsem měla prostě mizernej den a potřebovala jsem si spravit náladu. Jinak mám totiž dvě načatý tělový mlíka v Brně a minimálně ještě další dvě nenačatý v KM. Všechno to ale byly vpodstatě dárky, což znamená, že jsem si už nejmíň půl roku nekoupila žádné mazadlo na tělo (radši to ale nebudeme kontrolovat v historii této rubriky, jo :D) a dostavil se absťák. Tělové máslíčko je moc příjemné, krásně hydratuje a tužší konzistence mi vyhovuje. Při nákupu jsem si nevšimla miniaturního nápisu „mit Shimmer“ na víčku, takže jsem byla po prvním použití trochu překvapená :D, efekt ale není příliš výrazný a na jaro bude naopak určitě prima.Voní příjemně ovocně a celkově jsem s ním moc spokojená.

Šampon Balea s extraktem z meruňky a mléčnými proteiny na suché a namáhané vlasy je naprosto obyčejný drogérkový šampon, o kterém se nedá nic zvláštního napsat. Já obecně na šampony nekladu velké požadavky, v poslední době se jen snažím vybírat ty bez silikonů, abych zimou unavené vlasy ještě víc nezatěžovala. Zatím mi tento šampon přijde fajn a hlavně naprosto náááádherně voní po meruňkách. Když jsem si ho koupila, pořád jsem k tomu víčku musela čuchat :D.

Kuličkový deodorant Pink Passion Fa – poslední dobou nějak často nakupuju deodoranty, nemyslíte :D? Nevýhodou těch od Isany se ukázalo být (mimo jiné) i to, že ubývají závratnou rychlostí – přitom nejsem ten typ, který by se hodně potil a měl potřebu stříkat se několikrát denně. Rozhodla jsem se tedy poohlédnout po nějaké jiné a osvědčenější značce. Fa mi přišla dostatečně reprezentativní a nakonec jsem na náhodu zvolila roztomilý růžový kuličkový deodorant Pink Passion. Deodorant sám o sobě je super, testovala jsem ho při výšlapu na Babu :-), co mě však zklamalo je jeho přesládlá květinová vůně. Na vůně nejsem nějak extra vybíravá, takže tím víc mě překvapilo, že se mi z této udělalo málem šoufl. Naštěstí je intenzivně cítit jen chvíli po nanesení na kůži, pak postupně zmizí, ale stejně – končím s experimentováním s deodoranty a příště volím nějaký starý, dobrý a osvědčený!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *