Akce e-shopu Dermacol

Vím, že ne všechny z vás zajímá tahle kosmetická rubrika, ale dneska tady mám docela dobrý tip, který by mohl využít každý. E-shop značky Dermacol připravil pro své zákazníky motivační program. V jeho rámci nabízí každému nově registrovanému zákazníkovi e-shopu finanční bonus ve výši 200Kč. Poté, co se na stránkách www.dermacol.cz zaregistrujete (trvá to jen chviličku), obdržíte na své konto dvě stovky, které můžete okamžitě využít k nákupu. Není to limitované žádným „nakupte nad 500“, jako tomu v podobných případech obvykle bývá. Háček to má jediný – a sice že těch 200Kč musíte využít do 3 dnů od registrace, jinak vám propadnou. Pokud si necháte balíček zaslat poštou, vyjde vás asi na 80 Kč, což je pořád dost fajn cena. V případě, že si balíček vyzvednete v Praze v Černé růži, neplatíte vůbec nic. A to už se fakt vyplatí ;-)!

Rozhodla jsem se, že tuhle akci tedy vyzkouším a zjistím, jestli těch háčků náhodou nebude víc. Objednala jsem si dvě tělová mléka, během druhého dne už mi přišla SMSka, že moje objednávka je připravená k vyzvednutí a v pátek mi ji Péťa dovezl z Prahy. Všechno bylo naprosto bez problémů (musela jsem jen napsat do e-mailu, že balíček nebudu vyzvedávat já osobně).

Ceny v e-shopu mi přišly celkem srovnatelné s těmi v drogeriích a sortiment jakbysmet, takže se nedá říct, že by se normálně objednávání z e-shopu nějak extra vyplatilo. Tahle akce mi ale přijde opravdu fajn – pokud ji nevyužijete přímo vy, můžete na stránkách vybrat třeba nějakou kosmetiku pro mamku k Vánocům a zaplatíte prakticky jen za poštovné. Akce platí jen do 15.10., takže pokud ji chcete využít, nerozmýšlejte se dvakrát :-)!

Moje objednávka
Moje objednávka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *